Özel Güvenlik Haberleri, Ögg Haber, Güvenlik Sendikası, Özel Güvenlik Yetkileri,  Sınav Sonuçları, güvenlik iş ilanları,

Bu haber 15 Mayıs 2018 12:30:13 Tarihinde eklenmiştir.

Komünistlerden İsrail protestosu

Türkiye Komünist Gençliği (TKG) üyeleri İsrail'e ve emperyalizme karşı bir eylem gerçekleştirdi...

Komünistlerden İsrail protestosu

Türkiye Komünist Gençliği (TKG) üyeleri, İsrail'e ve emperyalizme karşı bir eylem gerçekleştirdi.

İstanbul Levent'teki İsrail Konsolosluğu önüne kısa bir yürüyüş gerçekleştiren gençler, "Emperyalistler yenilecek, direnen halklar kazanacak, katil ABD, katil İsrail" pankartıyla bir protesto düzenledi.

ENTERNASYONAL MARŞINI OKUDULAR

"İşgalciler her zaman kaybeder", "Filistin halkı yalnız değildir", "Anlaşmalar son bulsun", "Kudüs'e barış sosyalizmle gelecek" dövizleri taşıyan TKG üyeleri, konsolosluk önünde bir basın açıklaması yaptı.

Basın açıklamasından sonra, "Enternasyonal Marşı" okuyan TKG üyeleri, eylemlerini sonlandırdı

Uluslararası 39 Komünist Gençlik Örgütünün ortak açıklaması şu şekilde:

"ABD-NATO-İsrail’in Filistin halkına yönelik suçlarını gençlerin, bütün dünya gençliğinin nezdinde kınıyoruz. ABD’nin Kudüs’ü “İsrail devletinin başkenti” ilan etmesi ve elçilik binalarını Tel Aviv’den Kudüs’e taşıması ve AB’nin 'fail' ile 'kurban'ı eşitleme yönünde değişmeyen tutumu yeni bir emperyalist suçun işlenmesine kapı aralamaktadır. ABD hükümetinin bu provokatif eylemi sıradan bir olay değil, ABD’nin Ortadoğu bölgesindeki çıkarlarını güvence altına almaya dönük genel müdahale planlarının bir parçasıdır. Burada güdülen amaç; Filistin halkının bugüne kadar uğruna yıllarca mücadele verdiği ve kanını döktüğü, 1967 sınırları temelinde kurulacak, başkenti Doğu Kudüs olacak bağımsız bir Flistin devleti çözümünün yoluna taş koymaktır. Ortadoğu’da özellikle Suriye’de 'İslam Devleti'nin yenilmesiyle ortaya çıkan belirsizlik durumuyla kızışan rekabet altında müdahaleler gerçekleşmekte, ABD ve müttefiklerinin çıkarlarının korunmasının koşulları hazırlanmaktadır.

ABD’nin desteğini de arkasına alarak barbarlığı yükselten İsrail devletinin Filistin halkının mücadelesini bastırmaya çalışmasını kınıyoruz. Filistin halkının haklı tepkisine verilen karşılık, protestocuların öldürülmesi, tutuklanması ve yargılanması olmuştur. Ocak ayının başında iki gencin öldürülmesinin ve 16 yaşındaki Ahed Tamimi’nin İsrail askeri mahkemesi tarafından işgale karşı eylemleri nedeniyle yargılanmasının gösterdiği üzere, İsrail’in bu insanlık dışı baskısı çocukları ve gençleri de hedef almaktan çekinmemiştir. Kendi memleketinde yabancı işgalciler olmadan yaşamak gibi son derece anlaşılır bir hakkı savunmak için İsrail devletinin barbarlığına karşı savaşan binlerce Filistinli genci selamlıyoruz.

Adaletsizliğe, yoksulluğa, baskıya ve emperyalist savaşa karşı ülkelerimizde yürüttüğümüz mücadele, halkların adaletsizliğe ve baskıya karşı bütün dünyada verdiği savaşımla dayanışmayı içeren uluslararası bir mücadeledir.

Ülkelerimizdeki her genç kadın ve erkeğe çağrımızdır: Filistin halkına karşı işlenmekte olan suç ve barbarlığın yeniden yükseltilmesi mahkum edilmelidir. İsrail devletinin binlerce insanı siyasi tutsak olarak alıkoymasıyla, utanç duvarını inşa etmesiyle, işgal altındaki Filistin topraklarındaki yerleşimlere devam etmesiyle sürdürdüğü şiddet ve bütün Filistin halkına yapılan işkence kararlılıkla mahkum edilmelidir.

Bütün dünyadan komünist gençlik örgütlerini, başka anti-emperyalist örgütleri ve genç kitle örgütlerini 12 Mart’ta Filistin halkıyla uluslararası dayanışma ve ortak eylem sergilemeye çağırıyoruz. Adımlarımızı birleştiriyor, gerçekleştireceğimiz çeşitli etkinliklerle emperyalist planlara enternasyonalist bir cevap veriyoruz!

Taleplerimiz şunlardır:

- 1967 sınırları üzerinde, başkenti Doğu Kudüs olan bağımsız ve egemen bir Filistin Devleti;

- Golan Tepeleri ve Güney Lübnan’daki Sebah Bölgesi de dahil olmak üzere İsrail ordusunun 1967’den beri işgal ettiği yerlerden çekilmesi;

- 1967’de tanımlanan Filistin sınırları içerisindeki bütün yerleşimlerin durdurulması ve yerleşimcilerin çekilmesi, bütün siyasi tutsakların serbest bırakılması ve mültecilerin yurtlarına geri döndürülmesi;

- Hükümetlerimizin İsrail ile bütün askeri ve siyasi ikili anlaşmaları feshetmesi ve Filistin devletini derhal tanıması.

1) Cezayir Demokrasi ve Sosyalizm Partisi Komünist Gençliği

2) Avusturya Komünist Gençliği - KJÖ

3) Bangladeş Gençlik Birliği - BYU

4) Bangladeş Öğrenci Birliği - BSU

5) Bolivya Komünist Gençliği - JCB

6) Komünist Gençlik Birliği - Brezilya

7) Kızıl Gençlik - Britanya

8) Britanya Komünist Gençlik Ligi

9) Hırvatistan Sosyalist Gençliği

10) Komünist Gençlik Birliği - Çek Cumhuriyeti

11) Danimarka Komünist Gençliği - UngKom

12) Ekvador Komünist Gençliği - JCE

13) Komünist Gençlik Birliği - Fransa

14) Fransa Komünist Gençlik Hareketi - MJCF

15) Guatemala Komünist Gençliği- JCG

16) İşçi Partisi Gençliği - İrlanda

17) Conolly Gençlik Hareketi - İrlanda

18) Komünist Gençlik Kolektifleri - İspanya

19) İspanya Komünist Gençlik Birliği - UJCE

20) Komünist Gençlik Cephesi - İtalya

21) Kazakistan Sosyalist Hareketi

22) Katalonya Komünist Gençliği - JCC

23) Komünist Gençlik Federasyonu - Meksika

24) Komünist Gençlik Hareketi - Hollanda

25) Demokratik Öğrenci Federasyonu - Pakistan

26) Pakistan Komünist Gençliği

27) Polonya Komünist Partisi Gençliği

28) Devrimci Komünist Gençlik Ligi (Bolşevik) - Rusya

29) Rusya Leninist Komünist Gençlik Birliği - LKSM RF

30) Yugoslavya Komünist Gençlik Ligi - Sırbistan

31) Sosyalist Gençlik Birliği - Sri Lanka

32) Sosyalist Öğrenci Birliği - Sri Lanka

33) Suriye Komünist Gençlik Birliği / Halid Bektaş Gençliği - Suriye

34) Ürdün Demokratik Gençlik Birliği - UJDY

35) Ürdün Komünist Gençliği

36) Türkiye Komünist Gençliği - TKG

37) Yunanistan Komünist Gençliği - KNE

38) Sosyalist Alman İşçi Gençliği - SDAJ

39) Komünist Gençlik Ligi - Güney Afrika

NATO VE ABD BAYRAĞI YAKILMIŞTI

TKG üyeleri, geçtiğimiz günlerde de, İstanbul Beşiktaş Kartal Heykeli önünde emperyalizme karşı bir protesto eylemi gerçekleştirmişti.

Protestonun sonunda ise TKG üyeleri, ABD ve NATO bayrağını ateşe vermişti. Yapılan açıklamada, NATO'nun bir terör örgütü olduğu vurgulanmıştı

Yorum Yap
HABERLER
Polis, Kadına Tecavüz Etti, Karakol Kadının Şikâyetini Almadı.
Polis, Kadına Tecavüz Etti, Karakol Kadının Şikâyetini Almadı.
15 Ekim 2018’de Fatih’te, polis otosuna bindirdikleri Özbekistanlı genç kadına tecavüz ederek, parasını gasp eden polisler ve genç kadının şikayetini işleme koymayan polisler hakkında iddianame hazırlandı.İddianemeye göre bir polis, ekip otosunda kadına tecavüz etti, diğer polisler ise kadının şikâyetini almadı. Olaya ilişkin 5 polis hakkında dava dava açıldı. Tecavüzle suçlanan polisin 46 yıl hapsi isteniyor.
Kadının kocasını adıyla çağırması edepsizliktir, işçi patronuna adıyla seslenebiliyor mu?'
Kadının kocasını adıyla çağırması edepsizliktir, işçi patronuna adıyla seslenebiliyor mu?'
İsmailağa’nın bir kolu olan Fatih Medreseleri’nde (FM) “kadınların kocalarına isimleriyle hitap edemeyecekleri” öne sürüldü.
Av tüfeğini internetten aldım
Av tüfeğini internetten aldım
İstanbul Sultangazi’de geçen yıl güvenlik görevlisi Akın Kendir’i pompalı tüfekle öldüren zanlı Müslüm A. savunmasında “18 yaşımdan beri tedavi görüyorum. Tüfeği internetten aldım” dedi
Çocuğuna okul kıyafeti alamayan işsiz baba intihar etti
Çocuğuna okul kıyafeti alamayan işsiz baba intihar etti
Geçirdiği kaza nedeniyle çalışamayan İsmail Devrim, maddi sıkıntılar nedeniyle okul tarafından istenen pantolonu oğluna alamadı. Oğlunun bu nedenle okula alınmadığını öğrenen ve bunu gururuna yediremediğini söyleyen genç adam, evinin banyosunda kendini astı.
CHP’nin seçim bildirgesi:
CHP’nin seçim bildirgesi:
Milletvekilleri adaylarının da tanıtıldığı toplantıda beyanname, Türkiye’nin beş temel sorununa acil çözümler olarak duyuruldu. CHP'nin seçim beyannamesi 5 ana başlıktan oluşuyor. 'Millet için geliyoruz' başlıklı, 230 sayfadan oluşan bildirgede Türkiye'nin beş temel sorununun adalet, eğitim, ekonomi, toplumsal barış ve dış politika olduğu belirtildi.
Komünistlerden İsrail protestosu
Komünistlerden İsrail protestosu
Türkiye Komünist Gençliği (TKG) üyeleri İsrail'e ve emperyalizme karşı bir eylem gerçekleştirdi...
Devrimci İşçi Partisi (DİB) üyeleri  ABD Konsolosluğu önünde protesto
Devrimci İşçi Partisi (DİB) üyeleri ABD Konsolosluğu önünde protesto
ABD'nin Tel Aviv'de bulunan büyükelçiliğinin Kudüs'e taşıma hazırlığı, ABD'in İstanbul Başkonsolosluğu önünde protesto edildi.
Yabancı öğrencilere çalışma izni verilecek
Yabancı öğrencilere çalışma izni verilecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan yabancı öğrencilere çalışma izni verileceğini ve bu öğrencilerin genel sağlık sigortasına dahil edileceğini söyledi. Erdoğan '115 bin yabancı öğrenciye ikamet belgesi verilecek' dedi.
Bilseydik Doğan Medya'yı biz alırdık
Bilseydik Doğan Medya'yı biz alırdık
Ziraat Bankası'nın, Demirören Holding’e verdiği krediye HDP'den tepki geldi. HDP Milletvekili Beştaş "Bize Ziraat Bankası 675 milyon Dolar versin, biz talip olalım" dedi.
Jandarma Genel Komutanlığı sözleşmeli 3 bin 400 astsubay alacak
Jandarma Genel Komutanlığı sözleşmeli 3 bin 400 astsubay alacak
T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI MUVAZZAF/SÖZLEŞMELİ ASTSUBAY
Ekip otosunda fuhuş... 4 polis açığa alındı
Ekip otosunda fuhuş... 4 polis açığa alındı
Edirne'de polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 22 şüpheliden 5'i tutuklandı. Soruşturmada ekip otomobili içinde fuhuş yaptıkları ve fuhuş yapanlara bilgi sızdırdıkları gerekçesiyle de 4 polis memuru açığa alınarak, haklarında soruşturma başlatıldı.
Bekir Bozdağ: Türkiye'de kendi içinde 'FETÖ' temizliği yapan tek parti, AK Parti
Bekir Bozdağ: Türkiye'de kendi içinde 'FETÖ' temizliği yapan tek parti, AK Parti
AK Parti bu noktada kendi içerisinde temizlik yapmıştır"
Kanal D, haber yayınlamayacak mı
Kanal D, haber yayınlamayacak mı
TV8'de olduğu gibi satış sonrasında Kanal D, haber yayınlamayacak'
Askerinin mezarı ortaya çıktı
Askerinin mezarı ortaya çıktı
Afrin'e bağlı Ayn Dakna köyünde iki yıl önce YPG/PKK tarafından öldürülen 110 Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) askerinin toplu mezarı ortaya çıkarıldı.
Türkiye onu dudaklarıyla tanımıştı! İşte son hali
Türkiye onu dudaklarıyla tanımıştı! İşte son hali
Silikon mağduru hemşire Merve Keleş’in dudakları Adana’da bir doktor tarafından uygulanan tedavi yöntemiyle eski haline döndü.
İntihar girişiminde bulunan vatandaş çay, yağ, şeker ve Karabük'e otobüs bileti istedi
İntihar girişiminde bulunan vatandaş çay, yağ, şeker ve Karabük'e otobüs bileti istedi
Bakırköy'de 5 katlı bir bankanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulunan İbrahim A., müzakere için gelen polislerden çay, yağ, şeker ve Karabük'e otobüs bileti istedi.
Savaşa hayır' diyenlerdenim... 77 yaşından sonra hapse de girerim
Savaşa hayır' diyenlerdenim... 77 yaşından sonra hapse de girerim
Metin Akpınar son röportajında, "'Savaşa hayır' diyenlerdenim çünkü savaşın galibi olmaz. Biz bunu öğrendik. Bedel ödenecek ise, ne yapalım 77 yaşından sonra hapishaneye de gireriz." dedi.
Geçim sıkıntısı nedeniyle bir kişi daha kendini yakmaya çalıştı
Geçim sıkıntısı nedeniyle bir kişi daha kendini yakmaya çalıştı
Sivas'ta, geçim sıkıntısı yaşayan M.A. (38), bidonla taşıdığı benzini üstüne dökerek, kendisini yakmak istedi.
Afrin şehitlerine veda...'Oğlumu hamallık yapıp, inşaatlarda taş kırarak büyüttüm'
Afrin şehitlerine veda...'Oğlumu hamallık yapıp, inşaatlarda taş kırarak büyüttüm'
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 'Zeytin Dalı Harekatı' kapsamından Afrin'in kuzeydoğusundaki Şeyh Horoz bölgesinde gerçekleşen saldırı neticesinde isabet alan tankta bulunan ve şehit olan 5 askerden Tankçı Sözleşmeli Er Nurullah Seçen'in babası Sedat Seçen, oğlunu hamallık yapıp, inşaatlarda taş kırarak zor şartlar altında büyüttüğünü söyledi.
Mahkeme kararı olmadan ad ve soyad değişimi başladı
Mahkeme kararı olmadan ad ve soyad değişimi başladı
Nüfus Hizmetleri Kanunun ad ve soyadı düzeltilmesi başlıklı ek geçici 8. maddesinde yapılan değişiklikle vatandaşlar bir defaya mahsus mahkeme kararına ihtiyaç duymadan ad ve soyadı değişikliği yapabilecek.
Burhan Kuzu: ÖSO, yerli ve milli bir kuvvet
Burhan Kuzu: ÖSO, yerli ve milli bir kuvvet
İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, CHP tarafından Özgür Suriye Ordusu'na (ÖSO) yönelik eleştirilere tepki gösterdi ve "ÖSO, Suriye'de tamamen yerli ve milli bir milis kuvvet" dedi.
Koalisyon sözcüsünden flaş Menbic yanıtı
Koalisyon sözcüsünden flaş Menbic yanıtı
ABD öncülüğündeki IŞİD karşıtı koalisyon sözcüsü Ryan Dillon, Koalisyon güçlerinin Menbic'de kalacağını vurgulayarak, “Demokratik Suriye Güçleri'ni (DSG) desteklemeyi sürdüreceklerini açık bir şekilde Türkiye'ye ilettik” dedi.
Meral Akşener'den Erdoğan'a 'Kızılelma' mesajı: 'Dişlemekten vazgeç
Meral Akşener'den Erdoğan'a 'Kızılelma' mesajı: 'Dişlemekten vazgeç
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Ey muhterem" diye seslendiği Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef aldı, "Önce ayağının altına aldığın Türk milliyetçiliği sebebiyle ayağını kaldır. Sonra Kızılelma'yı sen herhalde Kırmızı Başlıklı Kız'ın sepetindeki kırmızı elma zannettin. Kızılelmayı dişlemekten vazgeç" dedi. Akşener, Erdoğan'a yönelik eleştirisini, "Fırat'ın doğusuna bir kamyon koruma ile gidenler utanın, ben milletimle yürüyorum oralarda" diye sürdürdü
Gülen ile görüşen Ahmet Davutoğlu: Talimatı Erdoğan'dan aldım
Gülen ile görüşen Ahmet Davutoğlu: Talimatı Erdoğan'dan aldım
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili TBMM Araştırma Komisyonu’na bilgi verdi. Davutoğlu, 2013 yılında Gülen'le yaptığı görüşmeyi Başbakan Erdoğan'ın talimatıyla yaptığını açıkladı.
AK Partili vekilin kızı göreve iade edildi!
AK Partili vekilin kızı göreve iade edildi!
AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samaninin, adı geçen ay ihraç listesinde yer alan kızı bugün yayınlanan KHK ile işe iade edildi.
Başbakan açıkladı: Türkiye Savaş sebebi sayar mı?
Başbakan açıkladı: Türkiye Savaş sebebi sayar mı?
Başbakan Binali Yıldırım, Singapur dönüşü uçakta gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Kılıçdaroğlu: 2019'da aklımızı kullanacağız!
Kılıçdaroğlu: 2019'da aklımızı kullanacağız!
2019 adaylarını açıklamaları durumunda yıpratılacağını ifade eden CHP Lideri, belli bir aşama içerisinde ilerleyecekleri söyledi.
Bakan Eroğlu'ndan sanatçı Haluk Levent'e davet
Bakan Eroğlu'ndan sanatçı Haluk Levent'e davet
Bakan Veysel Eroğlu, yanan ağaçlandırılması faaliyetine katılacağını belirten sanatçı Haluk Levent'in seslendirmesi durumunda türkü sözlerini kendisinin yazabileceğini söyledi
PÖH alımı ne zaman olacak? 2018 Özel Harekat başvuru şartları neler?
PÖH alımı ne zaman olacak? 2018 Özel Harekat başvuru şartları neler?
Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yeni dönemde düzenlenecek yazılı ve uygulamalı sınavlar ile Polis Meslek Eğitim Merkezleri için öğrenci alımı gerçekleştirilecek. Peki, POMEM PÖH alımı ne zaman yapılacak? Polis alımı başvuru şartları ve tarihi nelerdir?
Denetimler sonucu 'güvensiz ürün' sayısı azaldı
Denetimler sonucu 'güvensiz ürün' sayısı azaldı
Halk sağlığını tehdit eden kozmetik ürünleri mercek altına alan Sağlık Bakanlığının denetimleri, güvensiz ürün sayısını azalttı
Antalya sahilleri dolup taştı
Antalya sahilleri dolup taştı
10 günlük Kurban Bayramı tatilinin bir bölümünü turizmin başkenti Antalya’da geçirecek olan tatilciler sahillerle akın etti
Sarıklı- sakallı polis memuru açığa alındı
Sarıklı- sakallı polis memuru açığa alındı
Çanakkale Bayramiç İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Kuraner Erbaş'ın bir süredir sarık takıp, cübbe giymesi ve sakallarını uzatması nedeniyle amirleri, akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespiti için kontrolünün yapılması amacıyla, Çanakkale'ye gönderilmesini kararlaştırdı. Kuraner Erbaş, kendisinin kullandığı resmi ekip otosuyla, yanında başka bir polis memuru bulunduğu halde görev bahanesiyle Çanakkale'ye gönderildi.
Hafriyat kamyonunun altında kaldı
Hafriyat kamyonunun altında kaldı
İstanbul’da kentsel dönüşüm nedeniyle hemen her gün hafriyat kamyonu dehşeti yaşanıyor. Kartal’da dün mahallede bisiklet süren çocuk,hafriyat kamyonu altında kaldı. Olay yerine gelen itfaiye ekiplerince bulunduğu yerden çıkarılan küçük çocuk, ambulansla hastaneye kaldırılırken, kamyon sürücüsü de ifadesine başvurulmak üzere emniyete götürüldü
AK Parti'li belediye başkanı görevden alındı
AK Parti'li belediye başkanı görevden alındı
Karabük'ün Safranbolu İlçesi Belediye Başkanı Ak Partili Necdet Aksoy, İçişleri Bakanlığı tarafından görevinden uzaklaştırıldı.
Kılıçdaroğlu'ndan Bahçeli'ye cevap geldi!
Kılıçdaroğlu'ndan Bahçeli'ye cevap geldi!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin sert eleştirilerine cevap verdi.
Erdoğan: Gençlerimizi feda uyuşturucuya edemeyiz
Erdoğan: Gençlerimizi feda uyuşturucuya edemeyiz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, STK temsilcileriyle buluştuğu iftar yemeği sonrası konuşma yaptı.
YPG'den Afrin açıklaması: Türkiye geliyor!
YPG'den Afrin açıklaması: Türkiye geliyor!
Rus medyasına konuşan, terör örgütü YPG Sözcüsü Nuri Mehmud, Türkiye'nin Afrin'e bir harekata hazırlandığını, kent sınırına askeri sevkiyat yaptığını belirtti.
 Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ramazan’da çölyak hastalarını yalnız bırakmadı
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ramazan’da çölyak hastalarını yalnız bırakmadı
Destek Kartı Projesi’ ile ilgili çalışmanın yaklaşık 2 aydan bu yana sürdüğünü belirten Kayseri Çölyakla Yaşam Derneği Başkanı Zahide Kaya, çölyaklı hastaların, Ramazan ayı boyunca, Makro Marketlerin 24 şubesinden 125 TL tutarında alışveriş yapabileceklerini ifade etti
İşçiler bu kez sınavda ter döktü
İşçiler bu kez sınavda ter döktü
İl Özel İdaresi Hizmet Birimleri İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda, daimi işçi personelin pozisyon değişikliği sınavı, 9 adayın katılımıyla gerçekleştirildi
Antalya'da düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan
Antalya'da düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan
Antalya'da düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 78'i yabancı 84 kadından 3'ünde HIV, 1'inde frengi tespit edildi
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
3°C / 0°C
Durum
Kar Yağışlı
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
04:32
Güneş
06:08
Öğle
13:10
İkindi
16:54
Akşam
19:59
Yatsı
21:27
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?

Q18M9dXDGG7GfdWYtInbImwW8

sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop