Özel Güvenlik Haberleri, Ögg Haber, Güvenlik Sendikası, Özel Güvenlik Yetkileri,  Sınav Sonuçları, güvenlik iş ilanları,

Bu haber 22 Kasım 2017 23:05:04 Tarihinde eklenmiştir.

Özel güvenlik görevlisi Sivas da Baba-Kızın Resim Merakı

Sivas'ta bir kamu kuruluşunda özel güvenlik görevlisi olarak çalışan 40 yaşındaki Selim Özcan, resim yeteneği ile dikkat çekiyor.

Özel güvenlik görevlisi Sivas da  Baba-Kızın Resim Merakı

Sivas'ta bir kamu kuruluşunda özel güvenlik görevlisi olarak çalışan 40 yaşındaki Selim Özcan, resim yeteneği ile dikkat çekiyor. Çalışmalarına 8 yaşındaki kızı Melek ile devam eden Özcan, yaptığı ilginç resimler ile dikkat çekiyor.

Sivas'ta yaşayan ve bir kamu kuruluşunda özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Selim Özcan'ın boş zamanlarında çizdiği resimler dikkat çekiyor. Hiç bir eğitim almadan hevesle başladığı resim çizme merakı zamanla hobiye döndü. Evinin bir odasını resim atölyesi olarak kullanan Özcan, kara kalem çalışmalarından yağlı boya resimlere, duvar resimlerinden, heykellere kadar birçok sanat eseri yapıyor. Özcan'ın resim yaparken en büyük yardımcısı ise 8 yaşındaki kızı Melek oluyor. Babası resim yaparken devamlı onu izleyen Melek babasından öğrendikleri ile kendi resimlerini çizmeye başladı. Özcan, çeşitli eserlerinde kızını da resmediyor.

İNŞAATÇIYKEN, RESSAM OLDU

Özcan, daha önce inşaatta çalıştığını belirterek, Küçük yaşlardan beri resim yapıyorum. Yağlı boya yapmaya başlayalı da 13 yıl oldu. İnşaatta çalışırken bir süre rahatsızlandım ve işe gidemedim. Daha önceden de iki tane yağlı boya resim yapmıştım. Onları satmak için çerçeveciye götürdüm. O da dedi ki bu resimleri alırız, ama senden sipariş alalım dedi ve o şekilde başladım. Resim konusunda eğitim almadım. Kendimi geliştirmek için çabaladım. Git gide de geliştiriyorum kendimi. Resim işi sabır işi biraz da. Sabrettikçe, uğraştıkça daha iyi yerlere gidiyorum. Resim yapmak boş zamanlarımı değerlendirmek açısından bana çok şey kazandırdı. dedi.

LİSEDE RESİM DERSİNDEN KALDIM

Lisede arkadaşlarının resim ödevlerini yaptığı için hocasının sınıfta bıraktığını aktaran Özcan İlkokul 3'e giderken Ankara'da bir resim yarışması düzenlendi. Bizim sınıf öğretmenimiz resim çizdirdi. Çizdiğim resim Ankara'da dereceye girdi, birinci oldum. Daha sonra okula bir mektup geldi. 'Bu yaşta bir çocuk böyle bir resim çizemez. Birinci seçildi ama birinciliği iptal oldu' dediler. Sınıf öğretmenimiz de çok uğraştı ama birinciliğimi geri vermediler. Onun dışında Valilik tarafından düzenlenen Aşık Veysel resim yarışmasında yaptığım resim birinci oldu. Lisede resim dersinden kalmıştım. Diğer arkadaşların resim ödevlerini yapıyordum. Hoca da birkaç kez uyarmıştı ama arkadaşlarımı kıramıyordum. Onların ödevlerini yaptığım için hoca da sınıfta bıraktı beni. Daha sonra resim dersleri verdim. Kara kalem, yağlı boya dersleri verdim. Onun dışında taş heykel ve ahşap heykel de yapıyorum. Burada üniversitedeki heykel bölümü olsun, resim bölümündeki olsun öğrencilerin çoğunun ödevlerini ücret karşılığında yaptım. diye konuştu.

EN BÜYÜK DESTEKÇİM KIZIM

Resim yaparken kendisine en büyük destekçisinin kızı Melek olduğunu ifade eden Özcan Resimleri sipariş üzerine çalışıyorum. Kişilerden aldığımız fotoğraflar üzerinden bazen kara kalem, bazen de yağlı boya şeklinde oluyor. Çay ocağı, kafe, lokantalar gibi yerlerde de duvar resimleri çiziyorum. İş yerine uygun şekilde duvarlarını süslüyorum. Kara kalem resimlerini 2-3 saatte çiziyorum. Yağlı boya resimleri de 4-5 saat sürüyor. Ebatlarına göre değişiyor tabi. Resim yaparken en büyük destekçim kızım Melek. Annesi de yardımlarını esirgemiyor. Melek ben resim çizerken sürekli odama gelip beni izliyor çok meraklı. Görsel bir şey de olduğu için bakarak da öğrenebiliyor. ifadelerini kullandı. Özcan, çizdiği resimlerde kızına da sık sık yer verdiğini belirterek, Valiliğin açtığı yarışmasında birinci olan resminde, Aşık Veysel'i fidan dikerken, kızını da fidana can suyu verirken resmettiğini anlattı.

RESİM YAPMAYI ÇOK SEVİYORUM

İlköğretim 2'nci sınıf öğrencisi Melek Özcan da resim yapmayı babasından öğrendiğini ve çok sevdiğini ifade ederek Sınıfta yaptığım resimleri çok beğeniyorlar. Bir keresinde de yaptığım resmi panoya astılar. Resim yapmayı seviyorum. Çizgi film karakterlerini çizmeyi çok seviyorum. Resim dersimizde arkadaşlarım benden hep yardım istiyor. Öğretmenimiz de 'güzel resim çiziyorsun' diyor ve çizdiğim resimleri beğeniyor. Resim yapmak çok hoşuma gidiyor. dedi.

Yorum Yap
ÖZEL GÜVENLİK
Bankaya, soygun için girmiş
Bankaya, soygun için girmiş
Şapka ve kaşkolla kendisini gizleyip, elinde kurusıkı tabancayla bankaya girerek, 'Sen benim kız arkadaşıma nasıl laf atarsın?' diyerek güvenlik görevlisinin üzerine yürüyen Murat Yıldırım'ın (40), amacının soygun olduğu ortaya çıktı. Piyasa 15 bin lira borcu olduğu için soygun girişiminde bulunduğunu itiraf eden Yıldırım, 'yağma' suçundan tutuklandı.
Okul önünde genci vuran, güvenlik görevlisi emekli polisin davasına devam edildi
Okul önünde genci vuran, güvenlik görevlisi emekli polisin davasına devam edildi
BURSA'da, güvenlik görevlisi olarak çalıştığı okul önünde beklememesi için uyarıp, kavga ettiği Ç.D.'yi (18) arbede sırasında karnından vurup yaraladığı gerekçesiyle hakkında dava açılan emekli polis memuru Ali Galip K.'nın 'öldürmeye teşebbüs' suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.
Adliyede güvenlik görevlileri arasında silahlı kavga
Adliyede güvenlik görevlileri arasında silahlı kavga
Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı önünde adliyede görevli özel güvenlik görevlileri arasında tartışma çıktı. Güvenlik görevlilerinden biri, meslektaşını silahla yaraladı. Olaya ilişkin savcılık soruşturma başlattı.
Yozgat Şeker Fabrikası önünde işçilerden kadro eylemi
Yozgat Şeker Fabrikası önünde işçilerden kadro eylemi
YOZGAT Şeker Fabrikası’nda çalışan 110 taşeron işçisi, fabrika önünde toplanarak kadro eylemi yaptı.
Düğünlere sivil güvenlik geliyor
Düğünlere sivil güvenlik geliyor
Gaziantep Valisi Davut Gül, düğünlerde havaya silah sıkılmasını engellemek amacıyla her düğünde bir sivil görevli bulunduracaklarını açıkladı
Güvenlik Görevlisi ve  Büro Memuru 90 kişi Alımı
Güvenlik Görevlisi ve Büro Memuru 90 kişi Alımı
İŞKUR Yayınlamış olduğu ilanla Güvenlik Görevlisi, Büro Memuru, Bilgisayar Programcısı ve Temizlik Görevlisi ünvanlarında çalıştıırılmak üzere 90 kişi alımı yapılacak olup başvurular 7 Aralık 2018 tarihinde bitecektir.
Diyarbakır’da 3 bin 877 kişiye Narko-Rehber Eğitimi verildi
Diyarbakır’da 3 bin 877 kişiye Narko-Rehber Eğitimi verildi
Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 3 bin 877 kişiye ve 324 özel güvenlik görevlisine NarkoRehber Eğitimi verildi.
MALKARA’DA OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI
MALKARA’DA OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI
Malkara’da Kasım ayını değerlendirme kapsamında “Okul Güvenliği” toplantısı yapıldı.
Özel Kameraya ateş açtı Mahallesine güvenlik için konulan kamerayı tüfekle vurdu
Özel Kameraya ateş açtı Mahallesine güvenlik için konulan kamerayı tüfekle vurdu
Balıkesir'de mahallesine güvenlik için konulan kameraya kızan şüpheli, kamerayı adeta taradı. Elindeki tüfekle kameranın önüne gelen şüpheli, peş peşe ateş ederek kamerayı vurarak kullanılamaz hale getirdi. Saldırı anı ise ateş açılan kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.
Güvenlik kamerası görüntüsü paylaşanlara soruşturma
Güvenlik kamerası görüntüsü paylaşanlara soruşturma
İçişleri Bakanlığı, delil veya kişisel veri niteliğindeki güvenlik kamerası görüntülerinin basın ve sosyal medyadan kamuoyuyla paylaşılmasının önüne geçmek amacıyla genelge yayımladı. Tüm kolluk personeli, diğer kamu görevlileri, bina, apartman, kamu ve özel sektör yöneticileri ile şoför esnafı bilgilendirilecek ve uyarılacak, genelgeye aykırı hareket edenler hakkında soruşturma başlatılacak.
Ankara polisinden üniversitedeki güvenlikçilere eğitim
Ankara polisinden üniversitedeki güvenlikçilere eğitim
Ankara Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü ekiplerince, devlet ve vakıf üniversiteleri ile Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı öğrenci yurtlarında görev yapan 2 bin 152 güvenlik görevlisine "kitle psikolojisi, grup dinamiği, öfke kontrolü, asayiş hizmetleri gibi konularda eğitim verildi
özel güvenlik görevlisi görevlendirmemesinden dolayı  ceza yazıldı
özel güvenlik görevlisi görevlendirmemesinden dolayı ceza yazıldı
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Beşiktaş'a 110 bin TL para cezası verdi.
Hastanede Zulüm Devri' haberine açıklama yapıldı
Hastanede Zulüm Devri' haberine açıklama yapıldı
Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü basında yer alan 'Hastanede Zulüm Devri' başlıklı haber ile ilgili basın açıklaması yayımladı. Açıklamada basın mensubu ile hastane güvenlik görevlisi arasında geçen tartışmaya ilişkin " Basının haber alma özgürlüğü doğrultusunda mevcut kurallar ve kaidelerle yürürlükte olan yasalar çerçevesinde hareket edilmesi yönünde hastanelerimizde gerekli çalışmaların yapıldığını, kamuoyunun bilgisine sunarız" denildi
Uşak'ta Uyuşturucu Seminerleri
Uşak'ta Uyuşturucu Seminerleri
Uşak'ta narkotik polisleri, kentte uyuşturucu seminerleri verdi.
Kırşehir Emniyetinden Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim
Kırşehir Emniyetinden Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim
Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından okullarda ve Ahi Evran Üniversitesinde (AEÜ) görev yapan özel güvenlik görevlilerine eğitim verdiği bildirildi.
Para nakil aracı güvenlik görevlisini bıcaklayan 7 kişi polis tarafından yakalandı
Para nakil aracı güvenlik görevlisini bıcaklayan 7 kişi polis tarafından yakalandı
İstanbul'da bir marketin para nakil aracını güvenlik görevlisini bıçaklayarak gasp ettikleri iddia edilen 7 kişi polis tarafından yakalandı
Okulların güvenliği kadınlara emanet
Okulların güvenliği kadınlara emanet
İçişleri Bakanlığı'nca başlatılan "Güvenli Okul Güvenli Gelecek" projesi kapsamında, Kırklareli'ndeki birçok okulun güvenliğini, kadın güvenlik görevlileri sağlıyor.
Özel güvenlik ekiplerine eğitim
Özel güvenlik ekiplerine eğitim
Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından özel güvenlik görevlilerine yönelik eğitim düzenlendi.
Kamuda çalışan Özel güvenlik görevlilerine yapılacak
Kamuda çalışan Özel güvenlik görevlilerine yapılacak
Özel güvenlik görevlilerine İş kolu Değişikliği Yasasına Hayır Diyoruz Taşeronlaşmanın Önü Açılır Nedenlerini Açıklamaya Devam Edeceğiz !!
Güvenlik memurundan “Atatürk” konulu resim sergisi
Güvenlik memurundan “Atatürk” konulu resim sergisi
TTK’da koruma memuru olarak görev yapan Kocaman, Atatürk portrelerinden oluşan ilk resim sergisini ’10 Kasım’a özel Abdi İpekçi Sergi Salonu’nda düzenledi.
Kamyonu yanmaktan özel güvenlik personeli kurtardı
Kamyonu yanmaktan özel güvenlik personeli kurtardı
Pamukova D-650 kara yolu Gökgöz Mahallesin tomruk yüklü kamyonun lastikleri alev aldı. Kamyonu yanmaktan özel güvenlik personelinin yangın tüpleri ile yaptığı müdahale kurtardı.
Üniversitedeki güvenlik görevlilerinin Aikido kursu almaları için salon tahsis etti.
Üniversitedeki güvenlik görevlilerinin Aikido kursu almaları için salon tahsis etti.
Temmuz ayında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, üniversitedeki güvenlik görevlilerinin savunma sporu olarak bilinen Aikido kursu almaları için salon tahsis etti. Yıllardır kendisinin de Aikido sporu yaptığını belirten Rektör Çiçek, amacın hem karşı tarafın, hem de güvenlik görevlilerinin birbirlerine zarar vermelerini önlemek olduğunu açıkladı.
Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü çalışanı polis memuru Naciye A. intihar girişimi bulundu
Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü çalışanı polis memuru Naciye A. intihar girişimi bulundu
Bayrampaşa Kaymakamlığı'nda kadın polis memurunun intihar girişimi Ek bilgiyle
Yozgat Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
Yozgat Belediyesinde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
Hizmet İş Sendikası ve Yozgat Belediyesi arasında 503 işçiyi kapsayan toplu iş sözleşmesi, Hizmet İş Sendikası Yozgat Şube Başkanı Ferman Zararsız ve Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan tarafından imzalandı.
 Güvenlik Görevlisinin Öldürülmesine İlişkin Davaya Başlandı
Güvenlik Görevlisinin Öldürülmesine İlişkin Davaya Başlandı
Kayseri'de kardeşini öldürüp aftan yararlanan, daha sonra da 5 kişiyi öldürüp 2 kişiyi yaralamaktan girdiği cezaevinden 2017 Şubat ayında tahliye edilen eski hükümlünün, bir villanın özel güvenlik görevlisini av tüfeği ile öldürdüğü iddiasıyla yargılanmasına başlandı.
Taciz eden güvenlik görevlisini iki yumrukla bayılttı
Taciz eden güvenlik görevlisini iki yumrukla bayılttı
New York'ta bir gece kulubüne arkadaşları ile eğlenmeye giden 22 yaşındaki Kierah LaGrave isimli kadın, yanından geçen gece kulubünün güvenlik görevlisinin kalçalarına ellediği için iki yumrukla bayılttı.
Defne Samyeli özel güvenlik garantisi istedi!
Defne Samyeli özel güvenlik garantisi istedi!
Komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşayan sunucu Defne Samyeli hakkında flaş bir iddia gündeme geldi.
Göçük altında kalan güvenlik görevlisi son yolculuğuna uğurlandı
Göçük altında kalan güvenlik görevlisi son yolculuğuna uğurlandı
ÜMRANİYE'de Dudullu-Bostancı metro hattı şantiyesinin yanındaki yolda meydana gelen göçüğün altında kalan güvenlik görevlisi Mehmet Altun (23) gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı. Baba Mevlüt Altun cenaze sırasında ayakta durmakta güçlük çekerken cenazeye gelenler metro yapımı üstlenen firmanın çelengini yere attı.
Göçük altından çıkartılan güvenlik görevlilerinden
Göçük altından çıkartılan güvenlik görevlilerinden
İstanbul Ümraniye’de metro yapımı çalışmasının sürdüğü yolda çökme meydana geldi. Çöküntünün yaşandığı yolun yanındaki siteye ait güvenlik kulübesi de göçükte kaldı. Göçük altında kalan 2 kişinin cansız bedenine ulaşıldı. Göçük altından çıkartılan güvenlik görevlilerinden birinin Mehmet Altun olduğu öğrenildi. İBB'den yapılan açıklamada, 'Dudullu - Bostancı Metro Hattı’nın Parseller İstasyonu ile Depo Sahası arasındaki tünel imalatlarının, istasyon tarafındaki son genişletme etabında çökme meydana gelmiştir. İstasyon kazı destek sisteminde herhangi bir olumsuzluk meydana gelmemiştir' denildi.
Samulaş'ta Toplu Sözleşme Sevinci
Samulaş'ta Toplu Sözleşme Sevinci
Samsun Büyükşehir Beleyesi SAMULAŞ A.Ş. ile Türk-İş arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Özel güvenlik çalışanları 3 günlük grev başladı.
Özel güvenlik çalışanları 3 günlük grev başladı.
Finlandiya’da özel güvenlik çalışanları ile sektör patronları arasındaki görüşmelerde anlaşma sağlanamaması üzerine 3 günlük grev başladı.
Donarak Şehit Olan Askerin Ateşi Mersin'e Düştü, Hikayesi Yürek Burktu
Donarak Şehit Olan Askerin Ateşi Mersin'e Düştü, Hikayesi Yürek Burktu
Tunceli'de, dün operasyon dönüşünde donarak şehit düşen 2 askerden biri olan Jandarma Uzman Çavuş Ferruh Dikmen'in acı haberi Mersin'deki ailesine ulaştı. Şehit askerin 2 yıl önce evlendiği ve 6 aylık bir oğlunun olduğu ortaya çıktı.
Samsun'da Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde çıkan yangın korkuttu
Samsun'da Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde çıkan yangın korkuttu
SAMSUN’da bulunan Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde yangın çıktı. Dumandan etkilenen 6 kişi, ambulanslarla başka hastanelere götürülerek tedaviye alındı. Yangın ise itfaiye ekipleri tarafından söndürdü.
Hak-iş Bağlı Öz-Güven-Sen  asılsız hareler için Jet yanıt!
Hak-iş Bağlı Öz-Güven-Sen asılsız hareler için Jet yanıt!
Hızla büyüyen kamuda çalışan Özel güvenlik görevlilerin en çok tercih etiği sendika olan Hak-İş bağlı Öz-Güven-Sen sendikası Özelikle DHMİ yaptıkları örgütleme çalışmasında sendikanın yetki alma aşamasında iken ne hikmetse bir anda sendika hakkın da karalama kampanyası başlatılmış. Daha öncesinde bu ve benzeri karalama kampanyaların arkada hangi sendikanın yaptığın herkes tarafında bilinmektedir. HAK-İŞ Konfederasyonuna Bağlı Öz- Güven-Sen sendikası haklarında çıkan haberleri ilgili sendika resim İnternet sitesinde açıklama yapılmıştır. Tarafsız ve doğru emekten yana ilkemiz gereğince yapılan açıklamayın sansürsüz bir şekilde paylaşıyoruz
Özel Güvenlik görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretten tutuklandı
Özel Güvenlik görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretten tutuklandı
Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde özel güvenlik görevlisi olan T.Ö. (35), Akparti’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sosyal medya üzerinden hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklandı.
DHMİ’den toplam 3 bin 504 güvenlikçi alımı için ihale
DHMİ’den toplam 3 bin 504 güvenlikçi alımı için ihale
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü(DHMİ) Özel Güvenlik Hizmet Alımı işi için ihaleye çıktı.
DHMİ’de Çalışan Sendikalı  Özel Güvenlik Görevlilerinin Yargı son kararını verdi
DHMİ’de Çalışan Sendikalı Özel Güvenlik Görevlilerinin Yargı son kararını verdi
Daha önce Özel Güvenlik Hakları haber sitesinde paylaştığımız KONYAR HUKUK BÜROSU' DHMI'deki ücret düşürülmesine ilişkin kesin ve emsal yargı kararı ile ilgili olarak; Sendika bu kararı örnek gösterip Yargıtay nezdinde karar düzeltmeye gideceğini herkese yaymıştır.
Özel güvenlik görevlisi  sokak sokak gezip ellerindeki, 'Köpeğimiz, oğlumuz kaybolmuştur' yazılı ilanları asıyor
Özel güvenlik görevlisi sokak sokak gezip ellerindeki, 'Köpeğimiz, oğlumuz kaybolmuştur' yazılı ilanları asıyor
KARABÜK'te, özel güvenlik görevlisi Ceyhan Demirtaş (36), eşi ile birlikte 9 gün önce kaybolan Pekinez cinsi köpeklerini, sokak sokak gezip ellerindeki, 'Köpeğimiz, oğlumuz kaybolmuştur' yazılı ilanları asarak arıyor.
Özel Güvenlik Eğitim Atışları Sinop'ta Yapıldı
Özel Güvenlik Eğitim Atışları Sinop'ta Yapıldı
Sinop’ta özel güvenlik görevlisi olmak isteyen adaylar, teorik eğitimlerin ardından gerçek silahlarla atış sınavına girdiler.
Tchibo'da çalışan Eubsa özel güvenlik  firması  9 güvenlik görevlisi, tazminatsız işten çıkardı'
Tchibo'da çalışan Eubsa özel güvenlik firması 9 güvenlik görevlisi, tazminatsız işten çıkardı'
Tchibo mağazalarında taşeron şirkete bağlı çalışan 9 güvenlik görevlisinin tazminatları öndenmeden işten çıkarıldığı ileri sürüldü.
HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
9°C / 2°C
Durum
Çok Bulutlu
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:40
Güneş
08:13
Öğle
13:05
İkindi
15:23
Akşam
17:45
Yatsı
19:11
PUAN DURUMU
Sıra Takım O G M B Av Puan
ANKET
TÜMÜ

Sitemizi Nasıl Buldunuz. ?

Q18M9dXDGG7GfdWYtInbImwW8

sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop